BDdikeybahce.com

Dikey Bahçe uygulamalarımıza 2010 yılından başlayarak, deneyimi 10 yılı aşan çalışanlarıyla sektördeki en deneyimli peyzaj ve dekorasyon şirketiyiz. Sümer Peyzaj ve Dekorasyon olarak sektöre yenilikler getirmeye ve de çalışmalarımızı gerek yurt içi gerek ise global ölçekte geliştirerek sürdürüyoruz.

Bu topluluğun bir parçası olan BD Dikey Bahçe, yapay dikey bahçe, canlı dikey bahçe ve yosun duvar gibi üç farklı alanın uygulamasını yüksek titizlik ve 10 yılı aşkın tecrübemizle birleştirerek, müşterilerimize öznel deneyimler hazırlıyoruz.

Doğaya Dokunuyoruz

2010’dan hareketle sektör ihtiyaçlarını karşılayan BD Dikey Bahçe, topluluğunu, diğer toplulukların önüne kendine has bir bağlılıkla tutunduğu ilkeleri ve müşteri odaklı öznel çalışmaları sayesinde geçiriyor.

Topluluğumuzu oluşturan ilkelerimizin başında tabii ki uzun yıllardır sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler ve işini tutku ile yapan, doğaya dokunan kadromuzun adanmışlığı yatıyor.

Her müşterimizin talebiyle harekete geçen uzman kadromuz, hayalini kurduğunuz tasarımın öncelikle keşfini yapıyor, hayalinizi tasarlıyor ve size en uygun dikey bahçe modellemeleri hakkında bilgi veriyor. Akabinde fikirlerinizle birleştirdiğimiz tasarımları hayata geçiriyor.

Uygun Fiyat, Yüksek Kalite, Verimlilik

BD Dikey Bahçe, müşterilerinin en iyi fiyata en iyi hizmeti aldığından emin olmak için çalışır. Çünkü mutlu müşteri ilham vericidir, en iyi reklamın ‘mutlu müşteri tavsiyesi’ olduğunun da farkındadır. Yüksek kaliteli ham madde kullanımından çalışma alanlarınızda ve iş yerinizde size ve çalışanlarınıza nefes aldıracak tüm dikey bahçe tasarımı hayallerinize değin hemen her bütçeye uygun tasarımlar ile müşterilerimize huzurlu bir yaşam alanı vadediyoruz.

Çevre dostu tasarımlarımız, sadece kalıcılık değil, aynı zamanda şıklığı ve doğallığı da içerisinde bulundururken, iç ve dış tasarımlarını yaptığımız tüm dikey bahçe modellemelerimizi müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hazırlıyoruz.

bddikeybahce.com ve bdpeyzaj.com bir SÜMER İNŞ. ve PEYZAJ kuruluşudur.

dikey bahçe tasarımları